"Шахтар" святкує перемогу в чвертьфіналі Кубка України. У Львові завершилася перша гра з двоматчевій дуелі 1/4 фіналу Кубка України між харківським "Металістом" і донецьким "Шахтарем".

Підопічні Мірчі Луческу святкували перемогу з рахунком 2:0. Рахунок у грі було відкрито вже на 4-й хвилині: після навісу зі штрафного Даріо Срни відзначився Олександр Кучер. Подвоїв перевагу Олександр Гладкий на 54-й хвилині зустрічі.

Зазначимо, що в суботу, 7 березня, цим же командам доведеться зустрітися ще раз. Цього разу - в рамках 16-го туру чемпіонату України.

Нагадаємо, що раніше були зіграні ще два чвертьфіналу Кубка країни: "Ворскла" - "Олімпік" (0:0) і "Зоря" - "Динамо" (1:2). Матчі у відповідь 1/4 фіналу заплановані на квітень.

Поки не змогли провести першу зустріч "Чорноморець" і "Дніпро" - дирекція УПЛ постановила перенести гру на більш пізній термін через те, що МВС не може гарантувати безпеку під час матчу в Одесі.