Кубок України: «Динамо» та «Шахтар» здобули виїзні перемоги. Київське «Динамо» у першому чвертьфінальному матчі Кубку України обіграло луганську «Зорю» з рахунком 2:1.

Відбулись перші матчі 1/4 фіналу розіграшу Кубка України сезону 2014/2015 років. «Динамо» здобуло виїзну перемогу над «Зорею» у Запоріжжі, а «Шахтар» у гостях здолав опір «Металіста», забивши у ворота суперників два «сухих» м‘ячі.

Підопічні Сергія Реброва активно розпочали матч, вже на 11-й хвилині заробивши право на пробиття 11-метрвого удару. Прошов гострий пас від Ярмоленка у штрафний майданчик «Зорі», Буяльський прокинув м'яч повз воротаря і впав, зачепившись за його руки – Гусєв розвів м'яч і Полтавцева по різних кутах.

На 32-й хвилині матчу відмінна комбінація «Динамо» в дотик на підступах до штрафного закінчилася виходом Кравця на ворота господарів поля, а Артем без проблем розстріляв голкіпера і подвоїв перевагу гостей.

Луганські футболісти не знітилися і зуміли відродити інтригу у поєдинку, відзначившись на початку другого тайму. Будківський у контратаці знайшов Тотовицького на лівому фланзі, той подав на лінію воротарського майданчику, а Каменюка ударом головою розпечатав ворота Рибки. Щоправда, провал у захисті «Зорі» на 61-й хвилині привів до виходу Ярмоленка на побачення з Полтавцевим, і тільки самовідданість воротаря чорно-білих врятувала луганський колектив від третього голу.

У підсумку, столична команда здобула непоганий гандикап напередодні матчу-відповіді 1/4 фіналу Кубку України із «Зорею», який пройде на НСК «Олімпійський».

«Зоря» (Луганськ) – «Динамо» (Київ) - 1:2
Голи: Каменюка (50) – Гусєв (12, пен), Кравець (32)

Попередження: Каменюка, Чайковський

«Зоря»: Полтавцев - Вернидуб, Опанасенко, Білий, Пилявський, Малиновський, Караваєв (Любенович, 33), Хомченовський (Тотовицький, 46), Каменюка, Малишев (Чайковський, 46), Буяльський

«Динамо»: Рибка - Віда, Бурда, Бетао (Теодорчік, 71), Драговіч, Рибалка, Гусєв, Буяльський (Гармаш, 81), Беланда (Чумак, 67), Ярмоленко, Кравець

Донецький «Шахтар» забив у гостях два голи харківському «Металісту» і зробив півкроку у бік півфінальної стадії розіграшу Кубка України сезону 2014/2015 років. Вже на 4-й хвилині гри «гірники» вийшли вперед у рахунку: Срна виконав відмінний навіс зі стандарту, а Кучер, зігравши на випередження, головою переправив кулю у дальній кут воріт Погорілого.

Харків'яни огризнулись ближче до середини першого тайму, коли спочатку Бобко з близької відстані не зумів переграти Сарнавського, а секундами пізніше м'яч після удару Ткачука пролетів трохи вище воріт.

Якщо у першому таймі «Металісту» ще вдавалося стримувати атакувальний настрій донеччан, то у другій половині гри проявився більш високий клас «гірників». На 54-й хвилині контратака «Шахтаря» завершилася вивіреною передачею Нема з правого краю, а Гладкий із забійної позиції розстріляв ворота «Металіста».

Таким чином, команда Мірчи Луческу здобула комфортну перемогу у першому чвертьфінальному матчі Кубку України, без проблем здолавши резервний склад харківської команди.

«Металіст» (Харків) – «Шахтар» (Донецьк) - 0:2
Голи: Кучер (4), Гладкий (54)

Попередження: Бобко - Коваленко

«Металіст»: Погорілий - Бойчук (Рижук, 41), Іщенко, Булят, Селін (Осман, 74), Ткачук, Ковальчук, Каяду, Бобко, Довгий, Чегурко (Бесєдін, 46)

«Шахтар»: Сарнавський - Срна, Кучер, Ракицький (Кривцов, 73), Ісмаїлі (Коста, 73), Коваленко, Степаненко, Марлос, Нем, Тайсон (Дентіньо, 59), Гладкий