Наші хокеїсти виступають у другому за рангом дивізіоні. Збірна України почала чемпіонат світу поразкою Казахстану

Перший млинець для збірної України на чемпіонаті світу в дивізіоні ІА вийшов грудкою. На стартував сьогодні в польському Кракові турнірі «синьо-жовті» програли головному фавориту, команді Казахстану - 2:5. До речі, тренує її колишній наставник нашої збірної і «Донбасу» Андрій Назаров.

Цей матч виявився першим офіційним біля керма національної команди для наставника Олександра Годинюка і відразу чотирьох його підопічних, в тому числі і для 19-річного воротаря «Кременчука» Олександра Захарченко. Вже в першому періоді казахстанці його пробили двічі (перший гол - на рахунку натуралізованого канадця Кевіна Даллмэна), а на перерву команди пішли раніше за розбитого загороджувального скла.

Лише в третій 20-хвилинці українці засмутили суперника голами Дмитро Німенко (в більшості) і Андрія Міхнова. Самі ж двічі пропустили у меншості.