Льюїс Хемілтон виграв Гран-прі Бахрейну. Хемілтон зміцнив лідерство у чемпіонаті Формули-1

Льюїс Хемілтон виграв Гран-прі Бахрейну і зміцнив своє лідерство в чемпіонаті. Займав друге місце в особистому заліку Себастьян Феттель закінчив гонку п'ятим, втративши три позиції порівняно зі стартом. Напарник Феттеля по Ferrari Кімі Райкконен фінішував другим, піднявшись на подіум вперше з Гран-прі Кореї 2013 року. Трійку замкнув Ніко Росберг. «Мотор» вів онлайн Гран-прі Бахрейну.

Хемілтон стартував з першого місця і зберіг лідерство до першого піт-стопа. Росберг, який почав гонку з третього місця, на старті пропустив Райкконена вперед, але згодом зміг обігнати і його, і що стартував другим Феттеля. Пілот Mercedes йшов на другому місці аж до передостаннього кола, однак через неполадки в гальмівній системі помилився в одному з поворотів і пропустив Райкконена на друге місце.

До цього часу Феттель вибув з боротьби за подіум з-за своєї помилки. За 20 кіл до фінішу він виїхав в зону вильоту і пошкодив передній спойлер, який йому змінили на піт-стопі. Таким чином, попереду німця фінішував гонщик Williams Вальттери Боттас.

Російський пілот Red Bull Данило Квят провів у Бахрейні гіршу кваліфікацію в кар'єрі, але, не дивлячись на старт з 17 місця, зміг набрати очки. Квят фінішував дев'ятим, повторивши свій найкращий результат у кар'єрі.

Наступна гонка Формули-1 відбудеться 10 травня в Іспанії.