Ліга чемпіонів: в першому півфіналі Барселона розгромила Баварію. Протягом більшої частини поєдинку "гранатові" домінували на футбольному полі, заслужено здобувши розгромну перемогу над грізним суперником з Мюнхена

У першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів каталонська "Барселона" з великим рахунком перемогла мюнхенську Баварію. Зустріч проходила в Іспанії і завершилася з рахунком 3:0 на користь господарів поля.

Після минулого в конкурентному протистоянні першого тайму Баварія заграла більш відповідально в захисті, і на протязі тривалого періоду часу досить успішно стримувала атакуючий порив господарів поля, які почали робити ставку на удари з середньої дистанції.

На 77-й хвилині каталонців "прорвало". Бернат втратив м'яч на своєму фланзі, подарувавши його Алвесу. Бразилець віддав пас на Мессі, який потужно пробив у ближній кут воріт. Нойєр, крутившийся до цього як білка в колесі, не виручив - 1:0.

Не даючи Баварії прокинуться після нокдауну, Мессі оформив дубль. Ракітіч віддав пас зовнішньою стороною стопи на Ліонеля, після чого той кросовером пішов від Боатенга, попутно посадивши німця на "п'яту точку", і "черпачком" перекинув м'яч над голкіпером - 2:0.

На останній хвилині зустрічі "блаугранас" зловили "червоних" на контратаці. Неймар показав, як потрібно реалізовувати виходи один на один з воротарем - 3:0.