Відбір Євро-2016 з футболу: Україна обіграла Люксембург. На 49 хвилині матчу м'яч у ворота суперників забив Артем Кравець, на 57 хвилині рахунок подвоїв Денис Гармаш. На 87 хвилині Євген Коноплянка забив третій гол

Сьогодні, 14 червня, збірна України в матчі проти Люксембургу в рамках відбіркового раунду до чемпіонату Європи-2016 обіграла своїх суперників з рахунком 3:0.

На 49 хвилині матчу м'яч у лівий від кут воріт суперників забив Артем Кравець, а на 57 хвилині рахунок подвоїв Денис Гармаш. На 87 хвилині матчу Євген Коноплянка забив третій рік у ворота Люксембургу. Остаточний рахунок 3:0 на користь збірної України.

Шанси української команди у поєдинку були значно вище, ніж у гостей, які зовсім з великою натяжкою мають статус професійних футболістів, адже багато хто з гравців мають основну роботу або отримують освіту, а футбол залишається на другому місці.

Тим не менш, у всіх українських гравців був за спиною напружений сезон, накопичилася серйозна втому, а сьогодні ні в якому разі не можна було втрачати очки, адже в такому випадку шанси наздогнати перших словаків і друге іспанців наближалися б до нуля,.