Чемпіоном світу з п'ятиборства став українець Павло Тимощенко . Тимощенко виграв першість, набравши 1477 очок. Бронзову медаль на змаганнях в Берліні виграв ще один український спортсмен Андрій Федечко

Українець Павло Тимощенко виграв золоту медаль чемпіонату світу з сучасного п'ятиборства, який завершився сьогодні в Берліні.

Разом з Тимощенко на п'єдестал піднявся ще один український спортсмен Андрій Федечко, в активі якого бронзова медаль.

Тимощенко виграв особиста першість, набравши 1477 очок. Друге місце посів росіянин Олександр Лесун (1473). Результат Федечко - 1463.

Загалом було розіграно сім комплектів нагород. В олімпійських дисциплінах перше місце посіли українці (1-0-1), другими стали німці (1-0-0), третю позицію поділили росіяни і китайці (0-1-0).

У загальнокомандному заліку першість здобули німці (2-1-0), другі - китайці (1-1-0), треті - поляки (1-0-3), четверті - українці (1-0-1), п'яті - південнокорейці і чехи (1-0-0).