"Шахтар" розгромив "Фенербахче" в Лізі чемпіонів. У матчі третього кваліфікаційного раунду Шахтар розгромив "Фенербахче" з рахунком 3:0

Сьогодні у Львові "Шахтар" провів проти "Фенербахче" повторну зустріч третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. Команди продовжили протистояння після нульової нічиєї в Стамбулі.

Рахунок в матчі був відкритий на 25-й хвилині. Тайсон зробив переклад з центру на правий фланг, Даріо Срна прострілив, а Олександр Гладкий зіграв на випередження і в один дотик переправив м'яч у сітку і вивів "Шахтар" вперед – 1:0.

Після перерви "Фенербахче" на деякий час притиснув господарів поля до їхніх воріт, але свої моменти реалізувати не зумів.

На 60-й хвилині німецький суддя Фелікс Цвайер вилучив з поля головного тренера стамбульців португальця Вітора Пререйру, який агресивно спробував підняти з газону, впавшого після зіткнення півзахисника донеччан Фреда.

На 65-й хвилині "Шахтар" отримав право на пенальті. Голкіпер "Фенербахче" Волкан Демірель ліквідував вихід один на один Марлоса за допомогою фолу, а Даріо Срна реалізував одинадцятиметровий.

Остаточно всі питання про переможця зустрічі на 68-й хвилині зняв Алекс Тейшейра, який використав вихід один на один після відмінної передачі Тайсона.

"Шахтар" виграв 3:0 і вийшов у наступний раунд кваліфікації.

Жеребкування раунду плей-офф Ліги чемпіонів, відбудеться 7 серпня.