Динамо вириває нічию в Порту. На останніх хвилинах матчу київським динамівцям вдалося піти від поразки в домашньому матчі.

Напередодні матчу з Динамо сталося, напевно, одне з найгірших подій, що могло. Ярмоленко опинився не тільки поза основного складу, але і поза заявки на матч. Андрій отруївся піцою, як кажуть. В контексті цього Реброву не залишалося нічого іншого, як закрити фланги Гусєвим і Гонсалесом.

Португальці почали впевнено, не давши навіть шансу динамівцям показати, хто господар поля. На спроби киян підібратися до їхніх воріт вони відповідали власними атаками. На восьмій хвилині Ікер Касільяс трохи не виконав П'ятова, впустивши м'яча з рук після навісу Велозу, але ніхто не встиг переправити м'яч у сітку. Порту відповів зовсім скоро небезпечним штрафним у виконанні Браїмі. В цілому ж гра проходила досить прісно з точки зору креативу — команди більше вели боротьбу в центрі поля, намагаючись заволодіти ініціативою. Більше, звичайно, намагався Динамо, але за фактом, без Ярмоленко у них виходило погано, і Порту навіть якось осмисленіше діяв.

Несподівано Динамо забило. Гармаш немов танк пропер крізь трьох захисників по флангу і прострілив у штрафну. Велозу не дотягнувся до м'яча і той прилетів до набіг Гусєву. Олег вирішив все в кращому вигляді — 1:0.

Порту відповів відразу ж. Гонсалес пішов у якийсь дивний полуподкат, і дав можливість португальцю подати у штрафну, де потужний Абубакар перестрибнув Драговича і переправив м'яч головою у ворота.

Швиденько забивши по м'ячу, команди, як ні в чому не бувало, продовжили боротися за ініціативу. Кращий в Динамо був Гармаш, який уособлював собою міць команди, вів гру, встигав скрізь, а найгірший — Гонсалес. В ньому зосередилося все найбезглуздіше. Дуже сумно виглядав парагваєць, як ніби побачив команду в перший раз.

Закінчили перший тайм команди моментом у Динамо. Гусєв подав з флангу, а Гармаш з якоїсь причини опинився один у штрафному, але вдарив по летить м'ячу не зовсім якісно, і Касільяс в стрибку перевів круглого через поперечину.

Другий тайм почався приблизно в тій же манері, що і перший — команди змагалися в центрі поля, не створюючи гострих моментів. Порту в такій грі виглядав краще і небезпечніше. Правда, трохи посприяв супернику воротар киян. Спочатку Саша якось невпевнено пішов на фланговий навіс, а потім пасивно спостерігав, як зі штрафного бив Майкон.

Першим Ребров змінив Гусєва. Здавалося, що все-таки відпочивати спочатку відправлять Гонсалеса, який був зовсім поганий. Але через три хвилини пішов і він. На полі з'явилися Буяльський та Бельханда. Незважаючи на заміни динамівці виглядали неабияк втомленими і чим ближче було до кінця матчу, тим ситуація дедалі більше ускладнювалася.

Тим не менш, Динамо створило два моменти один за іншим. Спочатку Гармаш бахнув на широкому кроці з-за меж штрафного, а потім Мораєс після подачі кутового пробивав з трьох метрів головою, але зробив це незграбно. Порту відповіло шикарним ударом Корони — Рибка витягнув з-під поперечини, але тут же "виправився" привіз гол у свої ворота. Навіс з флангу, що минає м'яч, виходить Рибка... Не дістав Саша м'яч акцентовано і не вибив далеко — прямо на Абубакара, якого не зміг нормально накрити Антунеш — 1:2.

Динамо пішло вперед і закрив Порту на їх половині. Замість Велозу вийшов Кравець. Артем і зіграв роль такого собі асистента. Після однієї з атак Динамо повертало м'яч другим темпом в штрафну. Всі вийшли, залишивши в офсайді Кравця, але Артем м'яча не торкнувся, а Буяльський встиг вискочити з натовпу і першим встигнути на м'яч, проштовхнувши його у ворота.

Закінчився матч ударом Кравця під кутом м'яч врізався у зовнішню частину сітки воріт. Закономірна нічия, але потрібно зазначити чуйку Ігоря Суркіса не відпустила Ярмоленко в іноземний чемпіонат. Без нього Динамо навіть гірше, ніж ми собі уявляли.

Динамо — Порту 2:2
Голи: Гусєв, 20, Буяльський, 89 — Абубакар, 23, 81

Динамо: Рибка — Даніло Сілва, Хачеріді, Драгович, Антунеш — Рибалка, Велозу (Кравець, 86) — Гусєв (Буяльський, 67), Гармаш, Гонсалес (Бельханда, 70) — Мораєс

Порту: Касільяс — Перейра, Майкон, Мартінс Інді, Лаюн — Брас Андре, Данило Перейра, Невеш, Еррера (Тельо, 65) — Абубакар (Освальдо, 90+2), Браїмі (Корона, 78)

Попередження: Гусєв, Рибалка — Майкон, Перейра, Абубакар, Данило