Українці в драматичній боротьбі здобула "золото" Кубка світу з біатлону. Заключна стійка була у Олени Підгрушної просто чудовою і 9 секунд виявилося достатньо для "золота".

У неділю, 17 січня, в німецькому Рупольдингу жіночою естафетою завершився 5-й етап Кубка світу з біатлону. Україна фінішувала на першому місці. Про це повідомляює Обозреватель.

Сама гонка починалася ідеально для наших спортсменок. Експеримент від тренерського штабу збірної України дав свій результат та Ірина Варвинець, ідеально провівши стрілянину, передала естафету Джимі однією з перших. Юлія продовжила точно стріляти, завершивши свій етап з 30-секундною перевагою над найближчою суперницею.

Другий етап став справжньою драмою для Валентини Семеренко. Зробивши ідеально чотири постріли, Валентина не змогла потрапити у п'яту мішень навіть трьома додатковими патронами і пішла на штрафне коло. На стійці Семеренко знову з першого разу не закрила всі п'ять цілей, використавши один запасний постріл, однак реабілітувалася на трасі, обійшовши білоруску.

Олена Підгрушна, яка стартувала з 28-секундною перевагою, ідеально провела лежання, пішовши зі стрільбища з 18 секундами гандікапа над німкенею. Швидкість у Далмайер була значно вищою і біатлоністка збірної Німеччини не тільки наздогнала українку, а й обійшла її.

Заключна стійка була у Підгрушної просто чудовою і 9 секунд виявилося достатньо для "золота". За швидкістю Олена не поступиться німецькій спортсменці і в напруженій боротьбі здобула "золото". Бронзову медаль завоювали італійки.

Наступний етап Кубка світу почнеться вже в четвер, 21 січня.