У 1/8 Ліги чемпіонів"Динамо"  поступився "Манчестер Сіті". Динамо 1:3 Манчестер Сіті

Київське "Динамо" поступилося на НСК "Олімпійському" "Манчестер Сіті" у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Київське "Динамо" провалив перший тайм і добре зіграло у другому (незважаючи на гол Турі) - головний підсумок матчу з "Манчестер Сіті".

Перший тайм пройшов полностьпод диктовку гостей. Городяни могли забивати 3-4 голи, "Динамо" ж шукало свою гру. Ще в першій половині поля Сергій Ребров замінив Дениса Гармаша, який програвав центр поля (вийшов Мігел Велозу).

Після перерви замість Теодорчика на поле вийшов Жуніор Мораэс.

У другому таймі Віталій Буяльський зміг розмочити ворота Джо Харта на 59-й хвилині. І "Олімпійський" на емоціях підтримав команду. Але "Манчестер Сіті" був готовий до гри на контратаці. Тому "Динамо" намагався атакувати з оглядкою на свої ворота. Друга половина матчу "Динамо".

Все йшло до завершення матчу, але на 90-й хвилині Яя Туре забиває з дальньої дистанції у своїй улюбленій манері, Шовковський дотягнувся до минає м'яча.

Динамо 1:3 Манчестер Сіті

Гол: Буяльський 59'- Агуеро 15', Сільва 40', Турі 90'

"Динамо" Київ: Шовковський; Даніло Сілва, Хачеріді, Драгович, Виду, Рибалка, Гармаш, Буяльський, Гонсалес, Ярмоленко, Теодорчик.

Запасні: Рудько (в), Макаренко, Велозу, Петрович, Корзун, Гусєв, Мораэс.

"Манчестер Сіті": Харт; Санья, Кліши, Компані, Отаменді, Фернандіньо, Фернандо; Сільва, Турі, Стерлінг; Агуеро.

Запасні: Кабальєро (в), Сабалета, Коларов, Мангали, Демикелес, Гарсія, Ихеначо.

"Висять" на картці: Данило Сілва, Риболовля, Корзун, Буяльський.

Поєдинок відбудеться у вівторок, 15 березня, в Англії.