Ліга Чемпіонів. Реал красиво розправився з Ромою. Ліга Чемпіонів. 1/8 фіналу. Матч-відповідь.

Реал (Мадрид) - Рома (Рим) 2:0

Голи: Кріштіану Роналду (64), Хамес Родрігес (68)

"Реал": Кейлор Навас - Пепе, Серхіо Рамос, Кріштіану Роналду, Тоні Кроос, Хамес Родрігес, Гарет Бейл (Лукас Васкес 61), Марсело, Каземіро (Матео Ковачич 84), Лука Модрич (Хесе 76), Данило

"Рома": Войцех Щенсни - Лука Дінь, Дієго Перотті, Едін Джеко, Мохамед Салах, Міралем П'яніч (Вільям Ванкер 46), Сейду Кейта (Майкон 86), Стефан Ель-Шаараві (Франческо Тотті 74), Алессандро Флоренці, Костас Манолас, Ервін Жуканович

Попередження: Даніло 37 - Ервін Жуканович 76

У вівторок, 8 березня, в Мадриді і Вольфсбурзі визначилися перші чвертьфіналісти Ліги Чемпіонів сезону-2015/2016.

Матч Вольфсбург - Гент був примітний хіба що тим, що його транслювало НЛО ТБ, а от гра Реал - Рома викликала певний інтерес.

Після впевненої перемоги іспанців на виїзді з рахунком 2:0 римлян необхідно було ризикувати. Проте зробити це було не так просто, враховуючи різницю в класі між двома колективам.

Рома спробувала забити швидкий гол і такий шанс був у єгиптянина Салаха, однак Мохаммед промазав. Далі Реал взяв гру у свої руки (ноги), перевівши м'яч на половину поля Роми. Кілька моментів забити створив Роналду, однак в цілому мадридці обмежилися тиском і нагнітанням небезпеки, але не були так наполегливі, як в першому матчі.

Салах мав багато можливостей забити, але розгубив свої таланти.
Небезпечніше і гостріше команди заграли у другому таймі. Марсело і Модріч у Реала, а також все той же Салах, Флоренці і Манолас у Роми мали дуже хороші відкрити рахунок (десь підвела точність, а десь- вище всяких похвал зіграв голкіпер Реала Кейлор Навас). І це тільки з 46-ї по 60-ту хвилини гри.

А далі був забитий гол. Зідан зняв з гри Гарета Бейла і дав шанс проявити себе героя матчу чемпіонату Іспанії проти " Сельти Лукасу Васкесу. Вихованець Реала, ледь з'явившись на полі, зробив точний пас на Роналду, який, точно зігравши на випередження, забив свій 90-й гол у Лізі Чемпіонів і 13-й у нинішньому розіграші.

Кріштіану Роналду забиває ювілейний і рекордний гол. Гол португальського бомбардира надломив Рому, а Реал просто взяв своє. Роналду втік у швидку атаку, відпасував лівіше на Хамеса Родрігеса, той пробив з гострого кута, примудрившись потрапити воротареві гостей поляку Войцех Щенсни між ніг - 2:0. Буквально через хвилину Роналду міг робити дубль, але незбагненним чином пробив повз поворот після, здавалося б, ідеального пасу Васкеса.

Хамес Родрігес знімає всі питання. Далі гра дещо заспокоїлася - Реал раніше контролював гру, а Рома не особливо намагалася забити гол престижу. Найяскравішою подією кінцівки зустрічі став вихід на поле ветерана з ветеранів - Франческо Тотті. Імператор удостоївся від мадридської торсиди овацій, чим і задовольнився.

Реал без особливих проблем проходить італійську "Рому" і тепер буде чекати, коли визначиться наступний його суперник.