"Дніпро" розгромив "Шахтар" - 4:1. Ключовим протистоянням 18 туру чемпіонату України став матч "Дніпро" - "Шахтар", який відбувся у неділю на "Дніпро Арені".

Мирон Маркевич виставив на гру такий стартовий склад:

"Дніпро": Лаштувка, Лео Матос, Чигринський, Гуйє, Федецький, Руїс, Шахов, Політило, Лучкевич, Матеус, Зозуля.

Мірча Луческу відповів таким підбором виконавців:

"Шахтар": П'ятов, Шевчук, Ордець, Кривцов, Срна, Степаненко, Малишев, Коваленко, Едуардо, Марлос, Феррейра.

Рахунок в матчі був відкритий вже на 10-й хвилині. Господарі розвинули швидку атаку на лівому фланзі. Руїс увірвався в штрафну, обігрався з Матеусом і з лінії воротарського майданчика відправив м'яч у сітку – 1:0.

"Шахтар" відповів на 23-й хвилині. Срна подав у штрафну, де поборовся за м'яч і точно пробив головою Максим Малишев1:1.

А на 44-й "Дніпро" зрозумів "гол у роздягальню "Шахтаря". Шахов, отримавши м'яча на підступах до штрафного, пробив метрів з двадцяти точно в правий нижній кут – 2:1.

У перерві матчу вболівальників на "Дніпро Арені" чекав сюрприз. З Росії на гру приїхав Євген Селезньов, який у міжсезоння став гравцем "Кубані". Женя прибув спеціально, щоб попрощатися з дніпропетровськими вболівальники. Зазначимо, що публіка прийняла форварда збірної України досить тепло.

Після перерви "Дніпро" зумів збільшити перевагу. На 50-й хвилині розіграли комбінацію Матос і Матеуса, після чого Зозуля головою переправив м'яч у ворота – 3:1.

На останніх, вже доданих арбітром хвилинах, "Дніпро" заробив пенальті - Срна завалив Гаму. 11-метровий реалізував Безус - 4:1.

"Шахтар" втрачає очки в Дніпропетровську, що дозволяє київським "Динамо" піти в триочковий відрив у чемпіонській гонці.