Українка виграла марафон на Тайвані. На Тайвані пройшов марафон New Taipei City Wan Jin Shi Marathon, переможцем якого стала українка Ольга Котовська.

Українка Ольга Котовська виграла марафон "New Taipei City Wan Jin Shi Marathon", який входить до серії IAAF Bronze Label Road Races, повідомляє прес-служба Федерації легкої атлетики України.

У Новому Тайбеї О. Котовська подолала марафонську дистанцію за 236,38 ч. і підтвердила олімпійський норматив.

Серед чоловіків з рекордом марафону в Новому Тайбеї переміг кенієць Вілльям Чебор - 213.05 ч.

Варто відзначити, що в цьому році О. Котовська вже виступала на полумарафонській дистанції в Гранульеси і фінішувала другою.

Нагадаємо, що саме О. Котовська перемогла на чемпіонаті України з марафону в минулому році.

Повідомляється, що українка встановила особистий рекорд на переможному для себе марафоні в Ренні. 26 жовтня 2014 року вона пробігла дистанцію за 228,47 ч.

Раніше Українка Наталія Легонькова стала переможницею міжнародного марафону "Skechers Performance Los Angeles Marathon", який проходив в Лос-Анджелесі.