Київське "Динамо" стало 15-разовим чемпіоном України з футболу

У неділю, 24 квітня, "Динамо" у матчі 23-го туру Ліги Парі-Матч обіграло полтавську "Ворсклу" і стало 15-разовим чемпіоном України з футболу.

Зустріч на київському НСК "Олімпійський" завершився з рахунком 1:0.

Після сенсаційної нічиєї "Шахтаря" в Одесі , рядова гра перетворилася в битву за "золото" . Підопічні Реброва з перших хвилин притиснули гостей до воріт, академічно і акуратно розігруючи м'яч. Динамівцям не вистачало швидкостей і полтавачане легко руйнували атаки суперника.

Лише через півгодини "біло-блакитні" почали по-справжньому включатися, показуючи фірмовий динамівський футбол. На 36-й хвилині Сидорчук перехопив м'яч і віддав точний пас на Ярмоленка, Пердута поступився єдиноборство Андрію, хавбек легко розправився з Дитятьевим і накинув на Мораєса, які відправив сферу у порожні ворота.

Друга половина розпочалася під диктовку "Ворскли". Сачко знайшов потрібні слова в перерві і команда заграла по-іншому. Полтавські футболісти раз за разом загострювали ситуацію біля воріт Шовковського.

Динамо явно не збиралася форсувати події, більшу частину сидячи в захисті і намагаючись зловити суперника на контратаці. За такою неактивній грі господарів матч і закінчився.

"Динамо" (Київ) - "Ворскла" (Полтава) - 1:0

Гол: Мораєс 36

"Динамо": Шовковський, Хачеріді, Виду, Гусєв (Гонсалес 67), Риболовля, Сидорчук (Гармаш 67), Мораєс, Ярмоленко, Антунеш, Велозу (Буяльський 81), Сілва
"Ворскла": Непогодов, Дитина, Дитятьєв, Пердута (Сапай 40), Бартуловіч (Громов 62), Чеснаков, Шиндер, Ткачук, Скляр, Даллку, Сімінін

Попередження: Виду 85, Ярмоленко 90, Мораес 90 - Шиндер 66, Дитятьєв 90

Таким чином, "Динамо" за три тури до закінчення чемпіонату, другий раз поспіль достроково завоювало звання чемпіона України з футболу.

Нагадаємо, що в попередньому турі "Динамо" без проблем розправився з ужгородської "Говерлою" (2:0), а "Ворскла" переграла "Чорноморець" (2:0).