Збірна України насилу обіграла команду Румунії в товариському матчі. Збірна України забила Румунії чотири голи.

РУМУНІЯ 3: 4 УКРАЇНА

Михайло Фоменко, який все ще визначається з остаточною заявкою України на Євро-2016, на товариський матч проти Румунії в італійському Турині виставив такий стартовий склад:

П'ятов, Федецький, Ракицький, Хачеріді, Шевчук, Риболовля, Степаненко, Сидорчук, Ярмоленко, Коноплянка, Зозуля.

Українці першими пропустили гол у свої ворота. Кешеру віддав пас Торже, а той гарматним пострілом пробив, П'ятов не виручив – 1:0

Відігралися "синьо-жовті" під завісу першого тайму - Шевчук навісив з лівого флангу у воротарський, голкіпер румунської команди Тетерушану пролетів повз м'яча, а от Роман Зозуля перехопив м'яч і в підкаті переправив у ворота – 1:1.

У другому таймі Михайло Іванович підкоригував склад збірної України: замість Зозулі вийшов Селезньов, Федецького замінив Бутко, замість Риболовлі в гру вступив Зінченко, а замість Хачеріді - Кучер.

Одна із замін зіграла миттєво: Зінченко перехопив м'яч після помилки захисника і низом пробив у дальній кут воріт – 1:2.

Збільшили відрив українці на 55-й хвилині, коли Ярмоленко відпасував на лінію штрафної, де Коноплянка в дотик переправив м'яч у сітку румунських воріт – 1:3.

А під час четвертого голу вже Коноплянка асистував Ярмоленко з лівого флангу в штрафну, де Андрій впевнено пробив низом – 1:4.

А ось наступний відрізок гри був вже не такий оптимістичний для збірної України. На 75-й хвилині П'ятов не зміг врятувати після удару зі штрафного з правого флангу – 2:4. А на 85-й хвилині в той же кут воріт м'яч залетів після удару Станчу – 3:4. Це підсумковий рахунок на табло на користь України.

Зазначимо, що до кінця матчу Фоменко провів ще ряд замін - замість Сидорчука вийшов Ротань, а замість Шевчука – Караваєв.