Українські канали покажуть всі ігри чемпіонату континенту

Чемпіонат Європи з футболу стартує 10 червня, а українська збірна похід за славою почне двома днями пізніше - 12-го нам треба буде пройти випробування чемпіонами світу німцями.

Також з нами в групі зіграють збірні Північної Ірландії і Польщі.

З груп, нагадаємо, виходять по дві кращі збірні, а також чотири найсильніші команди, які посядуть треті місця.

Група A

10 червня 22:00 Франція - Румунія ( "Україна")

11 червня, 16:00 Албанія - Швейцарія ( "Футбол 2")

15 червня, 19:00 Румунія - Швейцарія ( "Футбол 1")

15 червня, 22:00 Франція - Албанія ( "Україна")

19 червня, 22:00 Румунія - Албанія ( "Футбол 1")

19 червня, 22:00 Швейцарія - Франція ( "Україна")

Група B

11 червня, 19:00 Уельс - Словаччина ( "Футбол 1")

11 червня, 22:00 Англія - Росія ( "Україна")

15 червня, 16:00 Росія - Словаччина ( "Футбол 2")

16 червня, 16:00 Англія - Уельс ( "Футбол 2")

20 червня, 22:00 Росія - Уельс ( "Україна")

20 червня, 22:00 Словаччина - Англія ( "Футбол 1")

Група C

12 червня, 19:00 Польща - П.Ірландія ( "Футбол 2")

12 червня, 22:00 Німеччина - Україна ( "Україна")

16 червня, 19:00 Україна - П.Ірландія ( "Україна")

16 червня, 22:00 Німеччина - Польща ( "Україна")

21 червня, 19:00 Україна - Польща ( "Україна")

21 червня, 19:00 П.Ірландія - Німеччина ( "Футбол 2")

Група D

12 червня, 16:00 Туреччина - Хорватія ( "Футбол 2")

13 червня, 16:00 Іспанія - Чехія ( "Футбол 2")

17 червня, 19:00 Чехія - Хорватія ( "Футбол 1")

17 червня, 22:00 Іспанія - Туреччина ( "Україна")

21 червня, 22:00 Чехія - Туреччина ( "Футбол 1")

21 червня, 22:00 Хорватія - Іспанія ( "Україна")

Група E

13 червня, 19:00 Ірландія - Швеція ( "Футбол 1")

13 червня, 22:00 Бельгія - Італія ( "Україна")

17 червня, 16:00 Італія - Швеція ( "Футбол 2")

18 червня, 16:00 Бельгія - Ірландія ( "Футбол 2")

22 червня, 21:00 Італія - Ірландія ( "Україна")

22 червня, 22:00 Швеція - Бельгія ( "Футбол 1")

Група F

14 червня, 19:00 Австрія - Угорщина ( "Футбол 1")

14 червня, 22:00 Португалія - Ісландія ( "Україна")

18 червня, 19:00 Ісландія - Угорщина ( "Футбол 1")

18 червня, 22:00 Португалія - Австрія ( "Україна")

22 червня, 19:00 Ісландія - Австрія ( "Футбол 2")

22 червня, 19:00 Угорщина - Португалія ( "Футбол 1")

1/8 фіналу

25 червня, 16:00 Друге місце групи А - Друге місце групи С ( "Футбол 2")

25 червня, 19:00 Переможець групи В - Третє місце групи А / С / D ( "Футбол 1")

25 червня, 22:00 Переможець групи D - Третє місце групи B / E / F ( "Україна")

26 червня, 16:00 Переможець групи А - Третє місце групи C / D / E ( "Футбол 2")

26 червня, 19:00 Переможець групи С - Третє місце групи А / В / F ( "Футбол 1")

26 червня, 22:00 Переможець групи F - друге місце групи E ( "Україна")

27 червня, 19:00 Переможець групи E - Друге місце групи D ( "Футбол 1")

27 червня, 22:00 Друге місце групи B - Друге місце групи F ( "Україна")

1/4 фіналу

30 червня, 22:00 Переможець матчу 1 в 1/8 фіналу - Переможець матчу 3 в 1/8 фіналу ( "Україна")

01 липня, 22:00 Переможець матчу 3 в 1/8 фіналу - Переможець матчу 6 в 1/8 фіналу ( "Україна")

02 липня, 22:00 Переможець матчу 5 в 1/8 фіналу - Переможець матчу 7 в 1/8 фіналу ( "Україна")

03 липня, 22:00 Переможець матчу 4 в 1/8 фіналу - Переможець матчу 8 в 1/8 фіналу ( "Україна")

1/2 фіналу

06 липня, 22:00 Переможець матчу 1 в 1/4 фіналу - Переможець матчу 2 в 1/4 фіналу ( "Україна")

07 липня, 22:00 Переможець матчу 3 в 1/4 фіналу - Переможець матчу 4 в 1/4 фіналу (канал "Україна")

фінал

10 липня, 22:00 Переможець матчу 1 в 1/2 фіналу - Переможець матчу 2 в 1/2 фіналу ( "Україна")