Євро-2016. Швейцарія мінімально обіграла Албанію. Збірна Швейцарії виграла у команди Албанії в першому турі групового етапу чемпіонату Європи з футболу.

Матч групи А на стадіоні "Фелікс Боллар-Делелис" в Лансі завершився з рахунком 1:0.

Долю зустрічі вирішив гол забитий в дебюті зустрічі. На 5-й хвилині Шакірі відмінно навісив від кутового прапорця на голову Шера, який випередив Беришу і відправив м'яч у дальній кут.

Незважаючи на те, що на 37-й хвилині другу жовту картку отримав Лорик Цана і албанці залишилися в меньшенстве, у підопічних Де Бьязи було кілька стовідсоткових нагод зрівняти рахунок, але бездоганно грав голкіпер "Боруссії", рятуючи Швейцарію.

Албанія – Швейцарія – 0:1 (0:1)
Гол: Шер 5"– 0:1

Албанія: Беріша, Хюсай, Цана, Аголи, Маврай, Леняни, Кукели, Джака (Якос 62'), Роші (Чикалеши 74'), Абраши, Садочку (Гаши 82')
Запасні: Баша, Ліля, Мемушай, Балай, Висів, Айєті, Шехи, Алийи, Ходжа
Швейцарія: Зоммер, Ліхтштайнер, Родрігес, Джуру, Шер, Джака, Бехрамі, Джемаили (Фрай 76'), Сеферович, Мехмеді (Эмболо 62'), Шакірі (Фернандеш 88')
Запасні: Фон Берген, Дердійок, Ланг, Бюрки, Мубандже, Хитц, Эльведи, Тарашай, Закарія

Попередження: Цана 23", Качі 63", Кукели 89", Маврай 90"— Шер 14", Бехрамі 67'
Видалення: Цана 36'

Нагадаємо, що в іншій зустрічі групи Франція обіграла Румунію . Свої наступні поєдинки команди квартету А проведуть у середу, 15 червня. Румунія зіграє зі Швейцарією (19:00), а Франція - з Албанією (22:00).