Україна зіграла внічию з Ісландією у першому матчі відбору на ЧС-2018. Збірна України з футболу зіграла внічию у стартовому матчі відбору на чемпіонат світу-2018.

Зустріч на порожньому НСК "Олімпійському", який був покараний дискваліфікацією, завершилася з рахунком 1:1.

Початок виявився шокуючим для Шевченка. Вже на 5-й хвилині після обрізки і рикошету Кучера, гості забили безглуздий гол , а через пару хвилин ще одна груба помилка від капітана ледь не призвела до другого забитого м'яча.

Було помітно, що ісландці однозначно налаштовані на перемогу, але "синьо-жовті" з кожною хвилиною дедалі організованішим будували свою гру все краще і поступово позбавлялися від помилок.

До середини тайму Україна перехопила ініціатива і стала періодично турбувати воротаря ісландців дальніми ударами, а за 4 хвилини до перерви змогла відігратися.

Друга половина розпочалася з атак українських футболістів, які демонстрували добре володіння м'ячем, однак без потрібної гостроти. Зате кілька серйозних атак провели гості, створивши ряд небезпек біля воріт П'ятова.

Чи не перший небезпечний момент за тайм Україна змогла створити на 71-й хвилині. Шевченка випустив Зозулю замість Сидорчука, намагаючись підсилити атаку, вимагаючи від футболістів йти вперед і за 20 хвилин до кінця Бутко заробив пенальті.

Виконувати одинадцятиметровий взявся Коноплянка, але Євген, який весь вечір провів не кращим чином, удар з точки не забив. Більше створити наші футболісти не змогли, завершивши гри внічию.

Наступну зустріч відбору на ЧС-2018 Україна проведе 6 жовтня в гостях проти Туреччини. Початок о 21:45.