Перше срібло на Паралімпіаді в Ріо  для України виграв Дубров. У вечірній програмі з плавання українські спортсмени взяли ще дві медалі.

Український плавець Денис Дубров виграв срібну медаль на Паралімпіаді-2016. Він виступав у категорії SB6 для спортсменів з  істотним пошкодженням ніг.

Дубров подолав дистанцію в 100 метрів брасом за 1:05.10. Більшу частину запливу він лідирував, але перед фінішем поступився першим місцем Кевіну Підлозі з ПАР, час якого - 1:04.86.

В іншому запливі Ольга Свідерська виборола бронзову медаль у запливі на 100 метрів вільним стилем. Вона виступала в категорії S3 - для спортсменів, які не можуть використовувати у змаганнях ноги і тулуб. Час Свідерської - 1:34.86. Перемогла в цьому запливі казашка Зульфія Габидуллина, яка встановила світовий рекорд (1:30.07). Срібна медаль Дуброва стала першою для України на Паралімпіаді-2016. Також в активі України сім бронзових медалей.