Україна знову третя на Паралімпіаді: 106 медалей. У дев'ятий день ігор українська збірна завоювала три золоті, шість срібних і п'ять бронзових медалей.

За підсумками дев'ятого змагального дня Паралімпіади-2016 в Ріо-де-Жанейро українці завоювали 14 медалей. Про це повідомляється на сайті Паралімпіади.

Загальна кількість нагород національної збірної - 106.

Чоловіча збірна з настільного тенісу у складі Віктора Дідуха, Максима Ніколенко та Михайла Попова стала чемпіоном Паралімпіади. У фінальному поєдинку українці обіграли команду Швеції.

Золоту нагороду у плаванні на дистанції 100 м вільним стилем здобула Ганна Стеценко.

Чемпіоном стала українська збірна команда з футболу серед спортсменів з наслідками дитячого церебрального паралічу, які виграли у команди Ірану з рахунком 2:1.

На рахунку української збірної 38 золотих, 33 срібних і 35 бронзових нагород.

Українці посідають третє місце в медальному заліку за підсумками дев'яти змагальних днів.