"Динамо" на своєму полі програв "Бенфіці" у Лізі чемпіонів. Київське "Динамо" у матчі третього туру Ліги чемпіонів не зміг обіграти на своєму полі лісабонську "Бенфіку".

Команда Сергія Реброва на рідному НСК "Олімпійський" поступилася супернику з Португалії – 0:2.

Гра початок з обопільних атак, одна з яких завершилася плачевно для господарів поля. Вже на 9-й хвилині зустрічі Виторину Антунеш привіз пенальті у свої ворота, який чітким ударом реалізував півзахисник "Бенфіки" Сальвіо.

Після цього португальці перейшли на контратакуючу манеру гри, змусивши гравців "Динамо" шукати варіанти для злому оборони суперників.

На 25-й хвилині міг забивати Дерлис Гонсалес, але його удар з близької відстані прийшовся вище "рамки". А на кінець півгодини гри все той же Сальвіо відверто прости господарів, коли не зміг переграти Артура Рудька ударом метрів з 14.

Початок другої половини видався катастрофічним для господарів. Як і на старті поєдинку, динамівці змушені були виймати м'яча з сітки. Серви дали двічі пробити з меж штрафного, і друга його спроба стала результативною.

Тут Мораєс вийшов один на один, але не зумів переграти голкіпера португальців. А буквально через 15 хвилин два супершанса не реалізував Андрій Ярмоленко. Спочатку лідер "Динамо" не зміг вразити порожні ворота "Бенфіки" після навісу Дерлиса. а потім запоров чистий вихід на воротаря.

Після цього гра надовго перемістилася в центр поля, але останнє слово залишилося за "Динамо". На 86-й хвилині ще один момент партнери створили для Ярмоленко. "Десятка" господарів, здавалося, бив з кута воротарського, але в останній момент шлях м'яча у "рамку" перегородив захисник португальців.

Таким чином, "Динамо" зазнало другої поразки у груповому турнірі і опутилось на останнє місце в квартеті.

"Динамо" – "Бенфіка" – 0:2

Голи: Сальвіо, 9, з пенальті, Серви, 55

"Динамо": 72.Рудько – 2.Сілва, 5.Антунеш, 10.Ярмоленко (К), 11.Мораєс, 16.Сидорчук, 18.Корзун, 24.Виду, 25.Гонсалес, 32.Федорчук, 34.Хачеріді

"Бенфіка": 1.Едерсон – 3.Гримальдо, 4.Луїзао (К), 5.Фейса, 11.Мітроглу, 14.Нільссон-Линделф, 18.Сальвіо, 20.Гедеш, 21.Піцці, 22.Серви, 50.Семеду.

Попередження: Корзун, 34 – Мітроглу, 45.