У дівчаток засвербіли кулаки: хокеїстки збірних Росії і Чехії влаштували «льодове побоїще»(відео). Чвертьфінальна гра молодіжного ЧС з хокею серед дівчат Росія - Чехія, яка пройшла в чеському Прерове, була затьмарена масовою бійкою. У підсумку рефері видалила одну росіянку.

Під час чвертьфінального матчу молодіжного ЧС-2017 з хокею серед жінок збірні Чехії та Росії влаштували бійку, повідомляє Ukr.Media.

Інцидент стався за 2 хвилини до фінальної сирени. В 3-му періоді росіянки вели з рахунком 2:0, але ближче до кінця гри господарки турніру отримали чисельну перевагу, і перейшли в агресивний наступ.

У бійці взяли участь кілька хокеїсток. Судді вирішили виписати видалення до кінця матчу капітана російської збірної Ніні Пирогової, але це не завадило збірній Росії довести гру до переможного кінця і вийти в фіналу чемпіонату, де вони зустрінуться з американками.