"Динамо" сенсаційно програло "Зірці" у 21-му турі чемпіонату України. Київське "Динамо" у матчі 21-го туру чемпіонату України з футболу програла у Кропивницького місцевій "Зірці".

Зустріч завершилася з сенсаційним рахунком 2:0, передає Ukr.Media.

У першому таймі незважаючи на статус фаворита, "Динамо" не володіла тотальною перевагою. Нерви Рудько часто тріпав дебютант господарів Есеола - український футболіст нігерійського походження, який влітку прийшов у команду з київського "Арсеналу".

На 36-й хвилині активність темношкірого форварда призвела до небезпечного штрафного у ворота киян. Пантіч не зміг утримати Есеолу, а Кадар сфолив на ньому вже у штрафному майданчику. Бацула фантастичним ударом пробив стінку, не залишивши шансів на порятунок.

У другому таймі "Динамо" влаштувало потужний штурм, намагаючись зрівняти непристойний рахунок, але замість цього на 71-й хвилині пропустив черговий випад від Есеоли. Морозюк зупиняє нігерійця фолом і ідеальний штрафний виконує Полегенько - 2:0. Час, що залишився футболісти з Кропивницького вперлися в захисті, не дозволивши столичним гостям нічого зробити в атаці.

"Зірка" - "Динамо" - 2:0 (1:0)

Голи: 1:0 – 34 Бацула, 2:0 – 71 Полегенько.

"Зірка" – Паст, Бацула, Экиса, Перейра, Фатєєв, Лупашко, Полегенько, Сітало (Акименко, 69), Жуків (Щедрий, 84), Чичиков, Есеола (Білоног, 82).

"Динамо" – Рудько, Кадар, Виду, Пантіч, Морозюк, Гармаш, Рибалка (Сидорчук, 71), Буяльський, Ярмоленко, Бесєдін, Гонсалес (Яремчук, 46).

Попередження: Есеола (6), Рибалка (26), Кадар (33), Гармаш (60), Білоног (90).

Це четверта поразка для підопічних Реброва в цьому сезоні. Свій наступний поєдинок "біло-сині" проведуть 17 березня проти "Карпат".