Ліга Європи:"Зоря" обіграла "Герту". "Зоря", перегравши у Львові "Герту", здобула свою другу перемогу у Лізі Європи.

У матчі 3-го туру групового етапу Ліги Європи українська "Зоря" у Львові здобула перемогу з рахунком 2:1 над німецькою "Гертою", передає Ukr.Media. Луганська команда відкрила рахунок на 42-й хвилині, коли відзначився Сілас. На 56-й хвилині Деві Зельке рахунок зрівняв. Переможний м'яч на 79-й хвилині забив Олександр Переймів.

Зоря – Герта 2:1

Голи: Сілас, 42, Переймів, 79 – Зельке, 56

Зоря: Лунін – Опанасенко, Прийма (Переймів, 22), Гречишкін, Сухоцький – Харатін (Андрієвський, 63), Сілас – Караваєв, Гордієнко, Луньов (Громов, 81) – Юрі.

Герта: Ярстейн – Пекарік, Штарк, Рекик, Платтенхардт – Вайзер, Лустенбергер, Майєр, Эссвайн (Калу, 58) – Лазаро, Зельке (Ібішевіч, 57).

Попередження: Сілас, Луньов – Майєр, Зельке, Ібішевіч.

В іншому матчі цієї групи в Швеції місцевий "Естерсунд" і "Атлетик" з Більбао зіграли внічию з рахунком 2:2.

На 14-й хвилині Аріції Адуріс вивів іспанську команду вперед. На 52-й хвилині Альхаджі Джеро рахунок зрівняв, а на 64-й Кертіс Едвардс вивів господарів вперед. Відігратися гості спромоглися лише на 89-й хвилині завдяки точному удару Іньякі Вільямса.