Ліга Європи. "Динамо" поступилося "Скендербеу" в Албанії. Динамо при порожніх трибунах програло Скендербеу (2:3) в 5-му турі Ліги Європи.

Динамо відкрило рахунок вже на 16-й хвилині поєдинку, коли киянам вдалася швидка атака за участю Артема Бесєдіна і Миколи Морозюка, однак останній не став сам завершувати, а м'яко закинув в центр штрафної, Віктору Циганкову залишалося лише переправити м'яч у ворота, передає Ukr.Media.

Щоправда, через дві хвилини Скендербеу відігрався. Сабьен Лилай вирішив пробити здалеку, і навряд чи б удар досяг мети, якщо б не зрадницький рикошет від голови Євгена Хачеріді. Георгій Бущан вже був безсилий допомогти Динамо.

Ще до свистка на перерву гості повинні були знову виходити вперед, ось тільки Бесєдін та Морозюк своїми моментами не скористалися, а після пострілу Жуніора Мораєса на виручку албанцям прийшла поперечина.

Початок другої половини зустрічі було невдалим для Динамо. Спершу Аденийи після скидки головою Алі Сові і при повному потуранні оборони Динамо з ближньої дистанції переграв Бущана, а через кілька хвилин вже відзначився вже сам Сові, вискочив на побачення з голкіпером суперника і елегантно його обігравши. Хоча в епізоді з другим голом Скендербеу все було дуже схоже на офсайд.

Тим не менш, у Динамо було достатньо часу на черговий камбек в цьому сезоні, от тільки цього разу підопічним Олександра Хацкевич вдалося тільки скоротити відставання в рахунку. Після швидкого розіграшу штрафного Циганков у штрафному суперника п'ятою катнув м'яч Назарію Русину, а той відзначив дебют за "Динамо" точним ударом в дальній кут.

Незважаючи на поразку, "Динамо" зберіг за собою перше місце в групі, однак перед останнім туром і очним побаченням з Партизаном випереджає белградцев лише на два очки.