Шахтар розгромив Верес у чвертьфіналі Кубка України. В чвертьфіналі Кубка України зустрілися команди, які в чемпіонаті посідають перше та третє місця. Впевнену перемогу в Харкові здобули "гірники" – 4:0.

Верес вдруге в своїй історії дістався до чвертьфіналу Кубка України.

Юрій Вірт, залишивши на заміні основних Сергійчука, Бандуру, Степанюка, Морозенка, Кобіна, випустив у старті молодого захисника Володимира Скотаренка. Ростислав Волошинович не міг допомогти команді з Рівного через хворобу.

Паулу Фонсека не міг розраховувати на травмованого Тайсона. Португальський тренер вирішив зіграти основою.

"Гірники" вийшли вперед на 7 хвилині, коли Феррейра уникнув офсайду (помилився Западня) та відкрив рахунок. Через кілька хвилин Когут парирував непростий удар Марлоса. На 45 хвилині Бернард точно виконав штрафний удар – 2:0. Кілька гольових нагод в першому таймі мав Коваленко, але Віктор діяв не найкращим чином.

Посеред другої половини гри Геннадій Пасіч поблизу чужої штрафної втратив м'яча. Шахтар відразу помчав в атаку, яку пострілом з лівої ноги завершив Марлос – 3:0. Останній гол в матчі теж був за господарями: свіжий Бланко Лещук добив сферу в сітку після сейву Когута. Шахтар – у півфіналі Кубка України.