На Чемпіонаті Європи з біатлону українська спортсменка завоювала "золото". Українка випередила найближчу суперницю майже на 13 секунд.

Українська біатлоністка Ірина Варвинець стала чемпіонкою Європи в спринті, який проходив в італійському місті Ренау передає Ukr.Media- Про це пише ЗМІ

Не допустивши жодного промаху, наша співвітчизниця на 12,5 секунд випередила найближчу суперницю, якою стала Хлоє Шевальє (Франція). Бронзу в цій гонці завоювала японка Фуюкі Тачізакі.

Крім Варвинець, Україну в цьому спринті представляли ще 5 біатлоністок - Надія Бєлкіна, Яна Бондар, Ольга Абрамова, Марія Панфілова та Юлія Журавок, яка отримала 1 хвилину штрафу за запізнення на старт.

Найвище місце зайняла Бєлкіна, яка розташувалася на 16 рядку. Наступна гонка відбудеться 27-го січня 2018 року. Чоловіки і жінки розіграють медалі в гонці переслідування.