Паралімпіада-2018: медальний залік 14 березня. На Паралімпійських іграх в Пхенчхані завершився 5-й день змагань.

П'ятий день Паралімпійських ігор у Пхенчхані став найменш урожайним для України. У середу, 14 березня, Україна завоювала лише одну бронзову нагороду на Паралімпійських іграх в корейському Пхенчхані, передає Ukr.Media.

В цей день в українській команді за медалі боролися 11 представників лижних перегонів.

У підсумку медаль виграла тільки Оксана Шишков, якій допомагав Віталій Козаків. Вона фінішувала з третім результатом в спринті серед спортсменок з порушенням зору. 26-річна харків'янка Шишкова до останнього боролася за "срібло", проте в підсумку фінішувала третьою.

Таким чином, після п'ятого дня змагання Україна опустилася на 5 місце медального заліку.