Фанат поставив жінку на перемогу улюбленої команди і програв

Вболівальник «Манчестер Сіті» з Танзанії Амані Стенлі поставив жінку на перемогу в матчі з «Манчестер Юнайтед» і програв. Про це повідомляє The Sun, передає Ukr.Media.

Фанат посперечався зі своїм другом Шилла Тоні, що підтримує «червоних дияволів». У договорі, який вони уклали, було написано, що Стенлі віддасть дружину на тиждень, якщо «Сіті» не зуміє перемогти. Він також зазначив, що на момент написання перебував у здоровому глузді.

До 30-ї хвилини матчу, який відбувся 7 квітня, «Сіті» вів з рахунком 2:0. У другому таймі Поль Погба оформив дубль і зрівняв рахунок, а точний удар Кріса Смоллінга приніс «Юнайтед» перемогу — 3:2.

Ця поразка не дозволило «Манчестер Сіті» достроково стати чемпіоном Англії. «Городяни» лідирують у турнірній таблиці з 13-очковим відривом від «дияволів». До кінця чемпіонату залишилося шість турів.