"Реал" став переможцем Ліги чемпіонів у Києві. Реал став першою командою в історії, яка виграла Лігу чемпіонів тричі поспіль.

26 травня, мадридський "Реал" третій рік поспіль виграв Лігу чемпіонів, здобувши перемогу над "Ліверпулем" у сезоні-2017/18. Зустріч пройшла в Києві на стадіоні "Олімпійський" і завершилася з рахунком 3:1 на користь мадридської команди, передає Ukr.Media.

На 51-й хвилині Лоріс Каріус забрав довгу передачу і натрапив на пресинг Каріма Бензема, вирішивши ввести м'яч в гру поряд з французом - але той виставив ногу і зрізав м'яч у ворота.

Через чотири хвилини червоні відігралися - Деян Ловрен після навісу з кутового переборов Серхіо Рамоса і скинув м'яч у воротарський майданчик, куди вискочив Садио Мане і відправив м'яч у сітку.

На 64-й хвилині Каземіро перевів м'яч на Марсело, який без особливих роздумів зробив навіс на Гарета Бейла, а валлієць Гарет з незручної позиції пробив у падінні через себе, пославши м'яч під поперечину. Наприкінці Бейл оформив дубль - Гарет отримав м'яч на фланзі далеко від чужого штрафного і зважився на дальній удар, з яким Каріус несподівано не впорався, не зумівши міцно виставити руки.

Таким чином, "Реал" став першою командою в історії, яка виграла Лігу чемпіонів тричі поспіль.