Збірна України розгромила Албанію в товариському матчі. Команда Андрія Шевченка обіграла ще в першому таймі.

3 червня Збірна України у Франції на стадіоні "Каміль Фурньє" провела товариський матч проти команди Албанії. Підопічні Андрія Шевченка обіграли суперника з рахунком 4:1, передає Ukr.Media.

Рахунок у матчі після комбінації Марлос-Ярмоленко відкрив Євгеній Коноплянка, вразив ближній кут воріт албанців. Через кілька хвилин він віддячив партнеру по збірній і сам віддав результативний пас на Ярмоленка.

А перед самим свистком на перерву Марлос точною передачею вивів Малиновського і Ярмоленка на побачення з голкіпером. Руслан не став бити, а відпасував на капітана, який оформив дубль в матчі і довів рахунок до розгромного.

Після перерви команди грали вже не так активно, хоча порадували забитими голами перед самим фінальним свистком. Спочатку гол престида у Албанії на свій рахунок записав Ндоє, а через хвилину Ярмоленко ще раз асистував Коноплянці.

Албанія – Україна – 1:4

Голи: Ндой (89) – Коноплянка (31, 90), Ярмоленко (35, 45)

Албанія: Беріша, Гимсити, Хюсай, Маврай, Леняни (Балай, 46), Лиляй (Айєті, 65), Роші (Мемола, 46), Рамадани (Квака, 26), Висів, Манай (Цикалеши, 58), Ндой.

Україна: Лунін, Бурда, Бутко (Караваєв, 82), Соболь, Кривцов, Зінченко (Сидорчук, 70), Коноплянка, Марлос (Шапаренко, 57), Малиновський (Коваленко, 71), Ярмоленко, Бесєдін (Селезньов, 46).

Додамо, що обидві збірні не потрапили у фінальну частину чемпіонату світу 2018 року в РФ, тому сьогоднішню зустріч розглядали як черговий етап підготовки до старту Ліги націй. Восени Україні належить зіграти в одній групі з Чехією і Словаччиною, а Албанія зустрінеться з Шотландією та Ізраїлем.

Нагадаємо, що в попередньому матчі збірна України зіграла внічию з учасником ЧС-2018 командою Марокко.