Росія програла Уругваю (без шансів), але все одно вийшла в плей-офф чемпіонату світу. Для тих, кому пощастило і хто не дивився.

Зовсім інша річ у новій репутації збірній Росії, чи то футболісти дійсно стали якимись іншими після двох перемог, але перші 10 хвилин здавалося, що росіяни грають розумно: біжать в потрібну сторону, відкриваються, пасують в вільні зони, інформує Ukr.Media.

І це навіть без Жиркова, Фернандеса і Головіна, яких Черчесов вирішив не ставити на матч з Уругваєм!

А потім була решта 80 хвилин: Суарес забив зі штрафного, вдаривши в кут, де стояв Акінфєєв.

Лаксальт пробив з-за штрафної, і м'яч рикошетом від Черишева залетів у ворота.

Захисники придумали щось не те і мало не привезли третій, а потім ще раз і ще раз.

І в атаці все стало як зазвичай: Самедов навішував за ворота, вийшов у другому таймі Смолов загубився на полі, Дзюба боровся і порушував правила.

Смольников фолив теж - так що ще в першому таймі отримав дві жовтих картки, і його видалили.

У воротах намагався Акінфєєв (і зробив пару крутих сейвів!), але Кавані забив третій гол у кінцівці матчу прямо з воротарської.

0: 3, збірна Росії програла за всіма показниками - але, здається, ніхто не переймається.

Попереду 1/8 фіналу з Іспанією (що ймовірно), Португалією (що теж ймовірно) або з Іраном (що майже зовсім неймовірно).