Чс -2018. Збірна Франції - чемпіон світу з футболу. Збірна Франції у фіналі Мундіалю 2018 року обіграла команду хорватів.

Завершився самої великий футбольний форум за 4 роки. На стадіоні "Лужники" після церемонії закриття Мундіалю відбувся фінал Франція - Хорватія, інформує Ukr.Media.

Фінал ЧС-2018

15 липня

Франція 4:2 Хорватія

Голи : Манджукич 18' (автогол), Грізманн 38' (з пенальті), Погба 59', Мбаппе 65' - Перішич 28', Манджукіч 69'

У першому таймі збірна Хорватії грала першим номером на половині поля французів. Але навіс зі штрафного від Гризманна змусив Манджукіча зрізати м'яч у свої ворота (1:0).

Потрібно віддати належне хорватам - вони швидко відігралися. Рівно через 10 хвилин вони розіграли штрафний удар і Перишич точно поцілив у кут воріт Льоріса (1:1).

Минуло ще 10 хвилин і арбітр матчу після перегляду відеоповтору (система VAR) вирішив поставити пенальті у ворота хорватів. Перед цим Перишича м'яч потрапив в руку (спірний момент). Антуан Грізманн з точки був точний (2:1).

На початку другого тайму французи активно використовували контратаки і на 59 хвилині Поль Погба точним ударом завершив одну з таких (3:1).

Збірна Хорватії не змогла прийти в себе і через 6 хвилин 19-річний Кілліан Мбаппе забиває свій гол у фіналі ЧС-2018 (4:1).

Правда, голкіпер французів Уго Льоріс подарував один гол хорватам, вирішивши "пофінтити", але Манджукіч піймав воротаря і забив свій гол вже у ворота суперника (4:2).

Після фіналу Євро-2016 збірна Франції зуміла вийти у фінал ЧС-2018 і виграти його. Збірна Хорватії вперше грала у фіналі чемпіонату світу.

Головний тренер збірної Франції Дідьє Дешам може стати третьою людиною в історії футболу, якому скорявся Чемпіонат світу і як гравця, і як тренера.

Раніше Мундіаль в якості гравця і тренера вигравали бразилець Маріо Загалло і німець Франц Беккенбауер.