"Динамо" - володар Суперкубка України. Київське Динамо перемогло донецький "Шахтар" у напруженому матчі.

Гірники потужно розпочали матч і вже до половини першого тайму створили кілька хороших шансів, кращий з яких втратив Ісмаїлі – він з забійної позиції влучив у поперечину, інформує Ukr.Media.

Динамо вийшло вперед багато в чому випадково – П'ятов зробив просту помилку, та Буяльський вразив вже порожні ворота. Цей гол додав киянам впевненості, і вони швидко вирівняли гру.

У другому таймі "Шахтар" більше володів м'ячем, але реальних моментів у Динамо було більше. Так, Шепелєв з центру штрафного примудрився пробити набагато вище, а Циганков з кількох метрів головою влучив у поперечину. Гірники ж настільки явних шансів не мали.

На останній доданій хвилині арбітр вилучив за бійку Микиту Бурду і Ісмаїлі, але на результат це вже не вплинуло.

Таким чином, "Динамо" виграло Суперкубок України в сьомий раз в історії і вперше з 2016 року. (1:0).