Головний тренер збірної Туреччини про матч Туреччина - Росія в Лізі націй. Мірча Луческу прокоментував поразку команди в матчі першого туру групового етапу Ліги націй з Росією (1:2).

"Ми в процесі будівництва нової команди, це дуже важка робота, вона потребує часу. Росія виконала дуже якісну роботу, перебігала нас в першому таймі. Ми, в свою чергу, провели хороший другий тайм, але нам не вистачило зовсім трохи, щоб забити другий м'яч. У Росії дуже хороший воротар, відмінний пацан, знаю його по «Зеніту». В одному з епізодів він запобіг наш другий гол. Взагалі, у нас було два-три хороших шанси зрівняти рахунок. Так програвати не соромно, інформує Ukr.Media.

За збірну Росії зіграли четверо молодих футболістів "Зеніту", вони зробили гру. Вони зіграні, тому що грають в одному клубі. Дайте нам трохи часу, потерпіть, і наша молодь буде грати не гірше. Ми повинні привчати нашу молодь бути командою, а для цього потрібен час", - цитує Луческу прес-служба РФС.