Динамо обіграло Астану і виграло групу в Лізі Європи. Динамо в гостях обіграло Астану, проте гра киян залишає бажати кращого.

В Астані на "Астана Арені" завершився матч 5-го туру групового раунду Ліги Європи Астана - Динамо. Підсумковий рахунок 0:1 на користь гостей. Ця перемога дозволила "Динамо" достроково виграти групу К і пробитися в наступний раунд Ліги Європи, інформує UkrMedia.

Астана 0:1 Динамо

Гол: Вербич 29'

Попередження: Постніков 32', Кляйнхайслер 87' - Че Че 90', Гармаш, 90+3'

Єдиний гол у протистоянні був забитий у середині першого тайму. На 29-й хвилині поєдинку Циганков красивою п'ятою передачею знайшов у чужій штрафній Вербича та словенський форвард киян пробив прямо в кут воріт. Казахи володіли перевагою з першої по 90-у хвилину зустрічі, не реалізувавши кілька божевільних моментів. На 81-й хвилині матчу м'яч після удару Рукавіни і сейва Бойко навіть потрапив у поперечину. У підсумку кияни здобули важливу перемогу і остання гра проти Яблонеця буде нести суто формальний характер.

У 6-му турі Динамо вдома зустрінеться з Яблонецем. Матч відбудеться 13 грудня.