Українець Романчук став чемпіоном світу з плавання. Встановити рекорд йому вдалося на останніх метрах дистанції.

Українські спортсмени вкотре довели свій величезний потенціал у завоюванні світової першості. Плавець Михайло Романчук встановив рекорд і став чемпіоном світу, вигравши фінальний заплив на 1500 м (басейн 25 метрів) вільним стилем на турнірі у Китаї, інформує UkrMedia.

Встановити рекорд йому вдалося на останніх метрах дистанції: він обігнав чинного рекордсмена, італійця Грегоріо Палтріньєрі. Тепер Михайло плавець, рекордсмен на короткій воді з часом 14.09,14. Пишаємося!

Нагадаємо, раніше Романчук був визнаний найкращим спортсменом серпня за версією Національного олімпійського комітету України. Він вперше в кар'єрі удостоївся цього звання після того, як на чемпіонаті Європи в Глазго здобув три медалі: золото на дистанціях 400 і 800 метрів вільним стилем, а також взяв срібло на 1500 метрів цим же стилем.

Його тренер Петро Нагорний, в свою чергу, був визнаний найкращим тренером місяця.

Зазначимо, в минулому році Романчук на чемпіонаті світу на дистанції 1500 метрів кролем дві секунди програв Палтріньєрі (14.35,85). Тоді українець показав час 14.37,14. Третім фінішував австралієць Мак Хортон, який показав результат 14.47,70.