Українські хокеїстки здобули ще одну перемогу на ЧС. Переможною шайбою відзначилася 15-річна Дарина Ціміренко.

Жіноча збірна України з хокею продовжує успішний виступ на дебютному чемпіонаті світу. Нагадаємо, що рішення про створення жіночої команди було прийнято в травні минулого року на Виконкомі Федерації хокею України, інформує Ukr.Media.

Дебют на міжнародній арені припав на поєдинки кваліфікації другого дивізіону ЧС 2019, який проходить в ПАР за участю шести команд. У неділю українки завдали поразки збірній ПАР (3:1), а сьогодні не залишили шансів команді Болгарії - 5:1.

Рахунок в матчі на 11-й хвилині відкрила Юлія Добровольська. До комфортної переваги у грі довели Дарина Ціміренко і Олена Ткачук, які встановили на табло рахунок 3:0 на користь збірної України ще в першому періоді. Череда вилучень і більш впевнена гра воротаря болгарок не дозволили нашим дівчатам відзначитися у другому періоді.

У середині першого періоду "синьо-жовті" видали ударний відрізок, закинувши протягом чотирьох хвилин три шайби і фактично вирішили результат протистояння. Надалі перевага збірної України не викликала сумнівів, що знайшло відображення, наприклад, у статистиці кидків - 40:16.

На старті третьої двадцятихвилинки збірній Болгарії вдалося відправити ігровий снаряд у сітку воріт Вікторії Ткаченко, на що українки відповіли шайбами ​​Олени Ткачук та Надії Макаренко.

Вирішальний матч відбудеться у середу, 16 січня. Суперницями збірної України в цей день стануть бельгійські хокеїстки.