Еліна Світоліна здобула перемогу над китаянкою Чжан Шуай. Світоліна пробилася у важкому матчі до четвертого кола Australian Open.

Перша ракетка України Еліна Світоліна здобула вольову перемогу над китаянкою Шуай Чжан у матчі третього кола Australian Open. Зустріч тривала 2 години 55 хвилин і завершилася з рахунком 4:6, 6:4, 7:5 на користь українки, інформує Ukr.Media.

Ведучи в першому сеті 4:2 з брейком і маючи дві можливості рахунок 5:2, Еліна примудрилася програти чотири гейми поспіль, програвши сет. Виявилося, що українка отримала пошкодження верхнього відділу хребта. Це не давало їй нормально подавати, довелося по ходу перебудовуватися на захисний стиль.

У другому сеті суперниці по черзі брали свої подачі, поки в десятому геймі Чжан не здригнулася і на своїй подачі стала програвати 0:40. Хоч і з третього сет-бола, але Еліна виграла гейм, а з ним і сет, зрівнявши рахунок.

Початок вирішального сету був за китаянкою, яка повела 3:0, але за рахунок вольових якостей Світоліна виграла п'ять геймів поспіль і повела 5:3. Подати на матч Еліні в цей момент не вдалося, Чжан зрівняла рахунок 5:5, але, на щастя, наступні два гейми залишилися за українкою, а з ними і важкий матч.

У наступному колі під 6-м номером Світоліна зіграє з переможницею протистояння між бельгійкою Елізе Мертенс (12-й номер "посіву") і американкою Медісон Кіз (17).