"Динамо" обіграло "Бохум": дебют Соля та голи Циганкова і Русинкова. Кияни забили у ворота німецької команди три голи.

Футболісти київського "Динамо" обіграли німецький клуб "Бохум" (3:0) у першому контрольному поєдинку тренувального збору в іспанській Марбельї. М'ячі забили: Віктор Циганков (29-я хвилина) та Назарій Русин (69, 78), інформує Ukr.Media.

У цій грі у стартовому складі української команди дебюбтував іспанський новачок Фран Соль.

На перших іспанських зборах кияни проведуть ще два матчі. 23 січня підопічним Олександр Хацкевич протистоятиме румунський клуб "Стяуа", а на 26 січня заплановано контрольний поєдинок проти чеської "Спарти".

Товариський матч. «Динамо Київ» - «Бохум» - 3:0

Голи: Циганков (29), Русин (69; 78).

«Динамо Київ» (1-й тайм): Бойко, Кендзьора, Сидорчук, Кадар, Миколенко (Піваріч, 37), Шепелєв, Шапаренко, Буяльський, Вербич, Циганков, Соль.

«Динамо Київ» (2-й тайм): Бущан, Піваріч, Шабанов, Сідклей, Смирний, Андрієвський, Гармаш, Алібеков, Че Че, Вітор Буено, Русин.

Запасні: Бущан, Піваріч, Шабанов, Сідклей, Смирний, Кравченко, Гармаш, Алібеков, Че Че, Андрієвський, Вітор Буено, Русин, Супряга.

«Бохум»: Дорнебуш (Крафт, 46), Хоогланд (Саглам, 63), Майєр (Хінтерзеєр, 63), Лосилья (Теші, 46), Цоллер (Веллерс, 63), Сем (Данило Соарес, 46), Джанельт (Белла-Котчап, 63), Челоцці (Гьямера, 46), Баумгартнер (Фабіан, 46), Ремлінг (Вайландт, 63), Ганвула (Коковас, 63).

Запасні: Крафт, Данило Соарес, Вайландт, Хінтерзеєр, Гьямера, Фабіан, Теші, Саглам, Хольткамп, Веллерс, Белла-Котчап, Коковас.

Попередження: Миколенко (12).