Українці завоювали 2 медалі на турнірі з карате у Парижі. Перемогу святкувала українка Анжеліка Терлюга. Станіслав Горуна виграв бронзову медаль.

У Парижі на етапі Karate1 Premier League у ваговій категорії до 55 кг перемогу святкувала українка Анжеліка Терлюга. Ще один українець Станіслав Горуна виграв бронзову медаль, інформує Ukr.Media.

На шляху до фіналу Терлюга перемогла представниць Естонії (3:0), США (5:3) і Японії (6:0). Ще одну японку Фуміко Ішихай одеситка пройшла за додатковими показниками (0:0). У фіналі Анжеліка виграла у полячки Дороті Банашчик з рахунком 4:0.

Горуна по ходу турніру виграв у представників Росії (3:0), Сербії (2:1) і Нідерландів (2:2). У півфіналі наш боєць програв переможцю турніру японцеві Кену Нішимуре з рахунком 0:3.