Україна вперше виборола медаль на чемпіонаті світу зі сноубордингу. Завдяки 28-річній спортсменці Аннемарі Данча Україна вперше в історії отримала медаль на Чемпіонаті світу зі сноубордингу, який проходить у США.

У понеділок, 4 лютого, спортсменка з України Аннамарі Данча вперше в історії країни завоювала медаль на чемпіонаті світу зі сноубордингу, який в ці дні проходить в США.

Спочатку в паралельному гігантському слаломі українка фінішувала шостою, встановивши особистий рекорд. А потім 28- річна спортсменка виграла в 1/8 фіналу, у чвертьфіналі та півфіналі. Програла вона лише у фіналі, через що отримала срібну, а не золоту медаль, інформує Ukr.Media.

Україна стала 24-ю країною, яка виграла медаль на чемпіонатах світу зі сноубордингу. У загальному медальному заліку Україна посідає 21-е місце.