Зоря розгромила Ворсклу, Олімпік поступився Арсеналу

У Києві та Запоріжжі завершилися чергові поєдинки 20-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги.

У Києві та Запоріжжі завершилися чергові поєдинки 20-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги, інформує Ukr.Media.

Футболісти донецького "Олімпіка" на столичному стадіоні імені Валерія Лобановського з рахунком 0:1 поступилися клубу "Арсенал-Київ", а луганська "Зоря" на запорізькій "Славутич-Арені" впевнено переграла полтавську "Ворсклу" - 3:0.

Долю матчу "Олімпік" - "Арсенал-Київ" вирішив гол Сергія Вакуленка, який реалізував пенальті на 11-й хвилині. Кияни догравали зустріч вдесятьох - на 35-й хвилині харківський арбітр Дмитро Кривушкін вилучив з поля Дмитра Погорєлова (дві жовті картки).

Перемогу "Зорі" над "Ворсклою" принесли голи Силаса (45+1), Артема Громова (62) і Олександра Караваєва (77).

Завершать програму туру недільні поєдинки львівських "Карпат" з земляками з ФК "Львів" та "Александрії" з ФК "Маріуполь".

Результати інших матчів туру:

"Десна" (Чернігів) - "Динамо" (Київ) - 1:2

голи: Єгор Картушов (83-я хвилина) - Томаш Кендзьора (25), Віталій Буяльський (69);

"Чорноморець" (Одеса) - "Шахтар" (Донецьк) - 0:1

гол: Марлос (76, з пенальті).