Біатлоністи команди України увійшли до числа кращих п'яти збірних чемпіонату світу. У місті Естерсунд завершилися змагання.

Україна потрапила в топ-5 країн на чемпіонаті світу з біатлону за підсумками чемпіонату світу в Швеції.

Змагання в місті Естерсунд завершилися у чоловічій гонці з масовим стартом, інформує Ukr.Media.

Дмитро Підручний, який раніше виграв золото у гонці переслідування, на цей раз фінішував 10-м. Переможцем мас-старту став італієць Домінік Віндіш.

Також на рахунку збірної України на чемпіонаті світу в Естерсунді - бронза в жіночій естафеті. Що в сумі дало місце у топ-5 кращих країн на ЧС-2019.

Раніше стало відомо, що Динамо знову крупно поступилося "Челсі" і вилетіло з єврокубків. Київський клуб програв другий матч лондонському гранду і покинув плей-офф Ліги Європи.

У четвер, 14 березня київське «Динамо» на стадіоні НСК «Олімпійський» прийняло футбольний клуб «Челсі» з Лондона в рамках матчу-відповіді 1/8 Ліги Європи УЄФА. Перший матч динамівці програли 0:3, і явно намагалися виправдатися перед уболівальниками.

Вийшло у команди Олександра Хацкевича це не дуже добре - «Динамо» знову крупно поступилося, тепер 0:5.