Жіноча збірна України з боротьби стала найкращою на чемпіонаті Європи. Українки завоювали чотири золотих і дві срібних медалі на чемпіонаті Європи з боротьби.

Жіноча збірна України з боротьби посіла перше місце в загальнокомандному заліку чемпіонату Європи, який проходить у Бухаресті, Румунія, інформує Ukr.Media.

Українки завоювали чотири золота — Оксана Ливач (до 50 кг), Ірина Гусяк (до 55 кг), Алла Черкасова (до 68 кг), Аліна Бережна (до 72 кг), а також два срібла — Тетяна Кіт (до 57 кг) і Лілія Горішня (до 53 кг).

Таким чином, Україна більш ніж впевнено виборола перше місце в загальному заліку.

Чемпіонат Європи з боротьби триватиме у Бухаресті до 14 квітня. Попереду — змагання у греко-римському розділі у чоловіків.