Збірна України U18 обіграла Північну Македонію. У другому поєдинку турніру Вацлава Єжека перемогу команді принесли точні удари Дениса Слюсара і Максима Волинця.

У другому поєдинку турніру Вацлава Єжека перемогу підопічним Володимира Єзерського принесли точні удари Дениса Слюсара і Максима Волинця, інформує прес-служба УАФ, інформує Ukr.Media.

У середу юнацька збірна України U18 (футболісти не старше 2002 року народження) зіграла свій другий поєдинок у Чехії на турнірі Вацлава Єжека. Після матчу зі словаками внічию (1:1) цього разу підопічним Володимира Єзерського вдалося святкувати перемогу у зустрічі з Північною Македонією — 2:1.

Вже на п'ятій хвилині синьо-жовті пропустили м'яч у свої ворота. Але під завісу першого тайму точний постріл вдався гравцеві львівських «Карпат» Денису Слюсару. 1:1. А вирішальний гол на 80-й хвилині забив представник «Дніпра-1» Максим Волинець.

Україна (U18) — Північна Македонія (U18) — 2:1 (1:1)

Голи: Слюсар (45), Волинець (80) — (5).

Україна: Зновенко, Ізотов (Мащенко, 78), Кузик, Бражко, Слюсар, Тлумак, Волинець (Здирко, 90+2), Савенюк (Шуранов, 73), Коваль (Соловйов, 46), Кулалаєв, Брук.

Тепер синьо-жовті чекають завтрашнього матчу збірних Словаччини та Північної Македонії. Тільки після цієї зустрічі стане відомо, за яке місце в стиковому поєдинку зіграє команда Володимира Єзерського.