В товариському матчі збірна України зіграла в нічию проти Нігерії. Збірна України та команда Нігерії зіграли в нічию у товариському матчі, який завершився з рахунком 2:2. Підопічні Андрія Шевченка під кінець гри відіграли за дві хвилини два м'ячі.

Збірна України змогла відігратися і звести до нічиєї товариський матч проти національної команди Нігерії. Поєдинок на "Дніпро-Арені", де "синьо-жовті" не грали 10 років, завершився з рахунком 2:2.

Нігерійці відкрили рахунок вже на 4 хвилині, коли Арибо після передачі Алекса Івоби забив м'яч у ворота Андрія Луніна. Через пів години Олександр Караваєв сфолив проти Калу у власному штрафному майданчику й арбітр призначив пенальті, який точно реалізував Віктор Осимхен, інформує Ukr.Media.

Вже у кінці матчу збірна України змогла зрівняти рахунок. На 78 хвилині Олександр Зінченко забив з передачі Караваєва, а через хвилину Роман Яремчук допоміг команді уникнути поразки.

Таким чином, збірна продовжила безпрограшну серію в матчах з африканськими командами.