Євро — 2020. Сербія на виїзді обіграла Люксембург. Збірна Сербії взяла верх над Люксембургом у виїзному матчі відбірного турніру Євро-2020.

Збірна Сербії взяла верх над Люксембургом у виїзному матчі відбірного турніру Євро-2020. Балканська команда по грі виглядає не набагато краще за свого суперника, але була набагато успішніше в реалізації, інформує Ukr.Media.

Серби відкрили рахунок на 36-й хвилині, коли забутий обороною господарів Мітровіч головою замкнув навіс з флангу, точно пробивши у лівий від воротаря кут. Люксембург відповів своїм моментом на останній хвилині тайму — трохи неточним був Венсан Тіль, з лінії штрафного закрутив м'яч у штангу воріт Дмитровича.

Другу половину зустрічі активніше розпочали гості, що призвело до ще одного голу Сербії на 55-й хвилині. Радоньич подвоїв перевагу своєї команди ударом з-за меж штрафний, пославши "круглого" точно в лівий кут. Люксембуржці не збиралися здаватися і досить швидко зуміли відіграти один м'яч.

Люксембург продовжував атакувати, перехопивши ініціативу у поєдинку, і несподівано пропустив гольову контратаку. Олександр Мітровіч вийшов сам на сам з воротарем після пасу з глибини й впевнено переграв Моріса. До фінального свистка господарі намагалися скоротити розрив у рахунку, але всі їх атаки закінчилися нічим — 3:1 на користь Сербії.

Люксембурга — Сербія 1:3 (0:1)

Голи: Митрович А, 36 (0 : 1); Радоньїч Н., 55 (0 : 2); Тюрпель, 66 (1 : 2); Мітровіч А, 78 (1 : 3).