Ліга чемпіонів. Шахтар і Динамо Загреб зіграли внічию. Матч Шахтар — Динамо Загреб, який відбувся 22.10.2019 в рамках 2 туру Ліги чемпіонів, закінчився внічию.

У матчі третього туру групового етапу Ліги чемпіонів зустрілися Шахтар і Динамо Загреб. Поєдинок прийняв ОСК Металіст у Харкові, інформує Ukr.Media.

Шахтарю вдався швидкий гол на 16-й хвилині. Марлос з правого флангу видав чудовий пас на Коноплянку, який несподівано увірвався по центру і пробив повз Ліваковича.

Радість «гірників» тривала недовго. Прохід Оршича правим флангом закінчився пасом у воротарський майданчик, де Ольмо випередив Пятова — 1:1 на 25-й хвилині.

Другий тайм розпочався з неприємностей для команди Каштру. Під час подачі з кутового Пятов на рівному місці схопив Гаврановича за шию у своїй штрафній і звалив форварда на газон. Арбітр звернувся до VAR і вирішив призначити пенальті. Оршич холоднокровно виконав вирок арбітра — 1:2.

На 67-й хвилині Каштру вирішив випустити на поле Додо і не прогадав. Через десять хвилин бразилець зрівняв рахунок у матчі. Патрік вивів його на побачення з Ліваковичем, той обіграв воротаря і забив у порожні ворота. 2:2.

Шахтар — Динамо Загреб 2:2

Голи: Коноплянка, 16, Додо, 75 — Ольмо, 25, Оршич, 60 (пен.)